Сила протилежностей

«Сила протилежностей»
Іцхак АдІзес

Про книгу «Сила протилежностей» Іцхака АдІзеса

У сучасному світі немає місця сваркам у стосунках. Уся споживацька культура каже, що ідеальні пари без конфліктів існують, отже, треба лише шукати свою половинку. Досить у це вірити! Іцхак Калдерон Адізес заперечує цю теорію, натомість пропонує свою – про необхідне доповнення партнерів одне одного. Це особливо важливо сьогодні, коли попередня модель сім’ї з усталеними ролями чоловіка і дружини зруйнована, а нова ще не сформувалась. Адізес розробив методику, за якою стосунки – це живий організм, а проблеми спричинюються нестачею певних «вітамінів» у раціоні. У першій частині книжки «Сила протилежностей» автор знайомить читача із принципами цієї методики, а в другій пропонує терапевтичні заходи для урегулювання конфліктів і встановлення гармонії в парі.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Сила протилежностей» Іцхака АдІзеса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Сила протилежностей» Іцхака АдІзеса

Читати онлайн книгу «Сила протилежностей» Іцхак АдІзес українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Сила протилежностей
Іцхак Адiзес


#PROBusiness
У сучасному свiтi немае мiсця сваркам у стосунках. Уся споживацька культура каже, що iдеальнi пари без конфлiктiв iснують, отже, треба лише шукати свою половинку. Досить у це вiрити! Іцхак Калдерон Адiзес заперечуе цю теорiю, натомiсть пропонуе свою – про необхiдне доповнення партнерiв одне одного. Це особливо важливо сьогоднi, коли попередня модель сiм’i з усталеними ролями чоловiка i дружини зруйнована, а нова ще не сформувалась. Адiзес розробив методику, за якою стосунки – це живий органiзм, а проблеми спричинюються нестачею певних «вiтамiнiв» у рацiонi. У першiй частинi книжки «Сила протилежностей» автор знайомить читача iз принципами цiеi методики, а в другiй пропонуе терапевтичнi заходи для урегулювання конфлiктiв i встановлення гармонii в парi.

Іцхак Адiзес

Сила протилежностей

ВСТУП


Я – консультант у галузi управлiння. Хоча, власне кажучи, слово «консультант» не зовсiм точно описуе мою роботу: насправдi я займаюся органiзацiйною та корпоративною терапiею.

Система органiзацiйноi терапii, розробцi якоi я придiлив понад сорок рокiв свого життя, зафiксована у 20 книжках, перекладених двадцятьма п’ятьма мовами свiту, а також у незлiченнiй кiлькостi протоколiв. Завдяки сприянню Інституту Адiзеса на сьогоднi цю методику використовують компанii по всьому свiту. Інститут мае своi пiдроздiли в десятьох краiнах.

Упродовж моеi багаторiчноi працi з сотнями компанiй i тисячами керiвникiв я неодноразово отримував вiдгуки вiд клiентiв, якi стверджували, що методика Адiзеса, яку ми застосовували в консалтингу, дiе i в сiмейному життi. Люди розповiдали, що завдяки цiй методицi iм вдалося змiнити на краще свое подружне життя, а дехто навiть стверджував, що методика врятувала iхнiй шлюб. Безперечно, йдеться лише про нормальнi проблеми в спiлкуваннi та пов’язанi з цим труднощi, з якими може зiштовхнутися будь-яке подружжя, а не про проблеми, породженi людьми iз психiчними вадами, що iх мусять вирiшувати вiдповiднi спецiалiсти.

Мене просили висловити свiй погляд на сiмейне життя в новiй книжцi. Однак проблема полягала в тому, що я не мав для цього часу. Роками я напружено працював з провiдними корпорацiями по всьому свiтi й лiдерами рiзних краiн i не знав, де знайти час для написання книжки на цю тему.

Відгуки на книгу «Сила протилежностей» Іцхака АдІзеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Сила протилежностей» Іцхака АдІзеса одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Сила протилежностей» Іцхака АдІзеса у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

233 переглядів