Тим часом у дофаміновому місті

«Тим часом у дофаміновому місті»
Ді-Бі-Сі П'єр

Про книгу «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра

Запрошуємо до міста, у якому свої корпоративні офіси відкрила цифрова інноваційна корпорація «Окраґон». На окраїні цього міста самотній батько Лон щосили намагається впоратися з життєвими реаліями: втратив дружину, з роботи скоротили, грошей заледве вистачає. А донька, дев’ятирічна Шелбі-Енн, вимагає телефона. А ще тигра – розважальну програму – до дня народження.

У відчайдушній спробі налагодити стосунки з дітьми – Шелбі-Енн та Іґаном – Лон відкриває безмежні можливості віртуального світу, дивовижні й моторошні водночас. Чи зможе він скористатися з них для себе й сім’ї? Історія головних героїв – лише вершечок айсберґа в цьому багатогранному творі, де кожна сюжетна лінія живе, пульсує, а кожен персонаж – яскравий та символічний.

Хаотичний, абсурдний, безжальний світ сьогодення, яким правлять лайки, фейки і рейтинґи. Що дають нам технології? Що в нас забирають? Що нам залишається? Чи залишаємося ми собою, приймаючи їх як невідємну частину нашого життя і нас самих? Запрошуємо до подорожі в недалеке майбутнє. Дорога може видатися горбистою, тернистою, шорсткою – якою й повинна бути сатира на сьогодення.

Врешті цим шляхом тією чи тією мірою вже мандрує кожен із нас.

Переклад та публікацію цієї книжки підтримав Європейський Союз за програмою «Дім Європи».


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра

Читати онлайн книгу «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єр українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Вона була схожа на бродягу-недоростка. День просувався в напрямку від поганого до геть нікчемного, але конкретно з цим відтинком він мав намір розібратися. Ну, бродяга бродягою, однак – правди не сховаєш – його відраза була просякнута гордістю і від цього лише посилювалася. Лон поклав свої засмальцьовані сумки біля огорожі й чекав, доки вона нечутно, майже навшпиньки, ступала дорогою. Босоніж.

Вона побачила його не відразу.

– І чим тут пахне, – сказав він. Це не було запитання: дух, який висів у повітрі, носом не зловиш. Зате його пречудово видно на око: то був припах блиску для губ, ніг і брехень.

– Не вигадуй дурниць. – Тепер вона пленталася. Її очі здавалися щілинами у хмільному від пива безформно-сутінковому освітленні. Довкола шмигляли бражники.

– Пахне халепою, – він став у воротах.

– З чого б це?

– Вона висить у повітрі.

– Та що з тобою? І чому ти вдома?

– Скажи мені, хто це, бо я все бачив. Він тебе примусив?

– До чого? – Вона розглядала свої нігті. – Це ж тобі не якийсь там тібеґґінґ.

– Перепрошую? Ти де цього набралася?

– У школі.

– І хто тебе так просвітив?

– Кім Стерн.

– Міс Стерн? Учителька?

– Сексуальне виховання. Та що з тобою таке?

– Вони навчають вас тібеґґінґу?

– Слухай, ти мене висаджуєш.

– Вас у школі навчають тібеґґінґу?

– Реально так висаджуєш.

– Ти ж знаєш, я піду й перевірю.

– Чого ти тут? – спитала вона, ніби в примари.

– Я тут живу.

– Умф, щось ти дуже рано.

– Поговорімо про тебе: посеред вулиці, вдягнена у казна-що.

– Я взагалі-то намагаюся зайти досередини. Я наче теж тепер тут живу, чи як, по-твоєму?

Він стояв посеред дороги, покриттям якій слугувала криво скошена трава. Ноги в робочих черевиках розчепірені широко, ніби в їздця на бику. Він жив на закрайку передмістя, ще до обіду працював на каналізаціях, про биків знав рівно нічого; але був з тієї породи чоловіків, що мають вигляд дебелої ковбоїни, щойно вийшовши з утроби. У нього навіть брови були посаджені в гармонійній єдності з бортами капелюха: вони скочувалися до зовнішнього краю очей, біля основи були піднесені, як тон національного гімну, і діапазон висот цих шпилів коливався від байдужості до грізного жаху.

Відгуки на книгу «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Тим часом у дофаміновому місті» Ді-Бі-Сі П'єра у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

13 переглядів