Новинка
Книга «Вагітна від колишнього» українською мовою

«Вагітна від колишнього»
Уляна Пас

Про книгу «Вагітна від колишнього» Уляни Пас

– Впевнена, що зможеш прожити без мене? – невдоволено запитує Давид. Здається, він чекав на іншу відповідь з мого боку. – Навіть вчора подзвонила, хоча я і говорив триматися від мене подалі. І не лише подзвонила.

Спочатку попросила забрати, а тоді… так пристрасно цілувала.

– Досить! – мої найгірші очікування справдилися. Давид все пам’ятає… Знаю, що тепер він буде сипати сіль на цю рану, і хочу зупинити його, поки процес ще не пішов. – Вчора я зробила помилку. Давай просто забудемо.

– Хіба таке забувається? – Давид підводиться на ноги та спирається долонями на стіл. Тепер він нависає зверху, а я наче мишка перед ним…
Можлива передплата!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Вагітна від колишнього» Уляни Пас українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Вагітна від колишнього» Уляни Пас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

269 переглядів