Новинка
Книга «Великий О. Твій путівник світом кохання, побачень і сексу» українською мовою

«Великий О. Твій путівник світом кохання, побачень і сексу»
Олоні

Про книгу «Великий О. Твій путівник світом кохання, побачень і сексу» Дамі Олонісакін

Секс — частина нашого життя, незалежно від того, наскільки регулярно ми ним займаємося. І питання насправді не в тому, навіщо говорити про секс, а в тім, чому ми не розмовляємо про секс відкрито? Ми обговорюємо інші аспекти життя, але щойно мова заходить про секс, нам стає незручно й соромно. Тому ми як суспільство не обізнані в цій темі як слід. Ми дозволили міфам, релігії та масовій культурі створити табу довкола процесу, який впливає на наше задоволення і майбутнє.

«Великий О. Твій путівник світом кохання, побачень і сексу» — секспозитивний маніфест, який надихає досліджувати себе і вчить спілкуватися про секс із партнером/партнеркою. Ця книжка розвінчує довколасексуальні міфи й заглиблюється у важливі теми, як-от мастурбація, секс-іграшки, цнота, сексуальна ідентичність, пози в сексі, без яких з часом не зможеш уявити свого життя…

Олоні, відома педагогиня із питань сексу та стосунків у Twitter, допомагає жінкам досліджувати, виражати та приймати свою чуттєву й сексуальну сутність. Вона широко дослідила теми сексу, стосунків, згоди, незайманості, сексуального здоров’я та ряду інших важливих тем.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Великий О. Твій путівник світом кохання, побачень і сексу» Дамі Олонісакін українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Великий О. Твій путівник світом кохання, побачень і сексу» Дамі Олонісакін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

26 переглядів