Новинка
Книга «Весільний салон відьми Агати» українською мовою

«Весільний салон відьми Агати»
Марина Орєхова

Про книгу «Весільний салон відьми Агати» Марини Орєхової

Думаєте, відьмам легко жити на світі? Все у нас у житті просто, з рідними не сваримося, зачіска та макіяж завжди по клацанню пальців? А от і ні! У моїй сім’ї взагалі все складно. Настільки складно, що я, дізнавшись одну страшну таємницю, навіть втекла з дому зовсім юною (мені було якихось 180 років!). А тепер я ховаюся, живучи серед людей.

Як і всі пристойні відьми, я мрію зустріти кохання, навіть свій весільний салон відкрила. Тільки нареченого гідного немає… От і доводиться дивитись, як заміж виходять інші наречені. А тепер через одну з них я ще й вляпалася в неприємну історію. І тут таке почалося…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Весільний салон відьми Агати» Марини Орєхової українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Весільний салон відьми Агати» Марини Орєхової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

178 переглядів