Книга «Втрачений символ» Дена Брауна вийшла у 2009 році, а розповідається у ній про події, які відбуваються після історії, розказаної у попередньому романі, що носить назву «Код да Вінчі». Центральним персонажем твору є Роберт Ленґдон, той самий професор, з яким читачі могли познайомитись у попередній книзі.
Роман розповідає про події, що відбуваються протягом 12 годин, після того як головний герой прибуває у Вашингтон. Туди його запросив Пітер Соломон, масон і його давній товариш. Ленґдон повинен прочитати лекцію, а заодно привезти невеличкий згорточок, який Соломон давав йому на зберігання кілька років тому. Лекція мала проходити у Капітолії, але у момент, коли професор туди прибуває, він розуміє, що плани вже змінились.
Головний герой чує якісь крики з Ротонди, а коли прибігає туди, бачить відрубану руку з каблучкою на пальці, яку носить Соломон. Так Ленґдон розуміє, що його друга викрали, а йому доведеться його рятувати. Він отримує від викрадача повідомлення із завданням, яке потрібно виконати, щоб зберегти життя Пітеру. Задача полягає у тому, щоб відшукати піраміди, заховані під Вашингтоном, і розшифрувати символи масонів, щоб злочинець зміг завершити почату справу.
Життя професора теж буде у небезпеці, та навіть під загрозою смерті він повинен докласти усіх максимум зусиль, щоб врятувати друга…
Інтелектуальний трилер із карколомним сюжетом, у якому сюрпризи очікують на кожному повороті!
Роберта Ленґдона, символознавця з Гарварду, терміново запрошують прочитати лекцію в будинку Капітолія у Вашинґтоні. Але замість вишуканої публіки професор знаходить п’ять таємничих символів, витатуйованих на відрізаній руці його наставника — масона Пітера Соломона. Ленґдон опиняється в центрі подій за лаштунками одного з найвпливовіших міст Америки. Усе, що здавалося знайомим, перетворилося на сповнений тіней таємний світ, у якому масонські секрети та доти невідомі одкровення неначе ведуть до однієї надзвичайної та неможливої правди. Інколи потрібно змінити лише кут зору, щоб побачити світло.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.
Якщо ви є правовласником електронної книги «Втрачений символ» Дена Брауна українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Цитати з книги «Втрачений символ» Дена Брауна
Багатство — звичайна справа, а ось мудрість доступна не всім.
Знання — це інструмент, який можна використовувати як на благо, так і на зло.
Ми творці, проте наївно прикидаємось «тварями». Вважаємо себе безпорадним стадом, яке пастир-творець ганяє туди-сюди. Валимося на коліна, наче перелякані діти, молимо про допомогу, про прощення, про удачу... Але як тільки усвідомлюємо, що дійсно створені за образом і подобою Творця, прийде розуміння: ми теж здатні Творити. І тоді наші здібності розкриються повною мірою.
Незважаючи на романтичні уявлення директора про те, що сучасна краватка походить від римської шовкової хустки, якою оратори зігрівали голосові зв'язки, Ленгдон знав: англійське слово «cravat», краватка походить від «Croat», хорват. Люті хорватські найманці, перш ніж кинутися в бій, завжди пов'язували на шию хустку. Ну а в наші дні цей елемент військового обмундирування носять конторські воїни – сподіваючись залякати ворога у щоденних офісних битвах.
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.