3
Я візьму тебе

«Я візьму тебе»
Макс Дикий

Про книгу «Я візьму тебе» Макса Дикого

Ден: “Моя сестра зникла безвісти після того, як влаштувалась на роботу в один із клубів місцевого олігарха. Мої колеги поліцейські забили на цю справу, тож мені доводиться брати все в свої руки. Я влаштовуюсь до цього олігарха простим охоронцем в надії знайти на нього компромат і взяти його на гарячому, а замість того поневолі закохуюсь в його сестру, яку необачно врятував…”

Евеліна: “Мій брат – власник престижних розважальних закладів, і я хотіла б теж займатися бізнесом. Але мене вважають дурненькою блондинкою, яка ні на що не здатна. Брат приставляє до мене охоронця, до якого я спершу ставлюся зневажливо. Але з часом мої почуття до Дена стають зовсім іншими. Та, здається, він приховує щось від мене…”


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Я візьму тебе» Макса Дикого українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Я візьму тебе» Макса Дикого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

46 переглядів