Книга «Як говорити з дітьми. Щоб вони слухали, чули і розуміли» українською мовою

«Як говорити з дітьми. Щоб вони слухали, чули і розуміли»
Анна Просвєтова

Про книгу «Як говорити з дітьми. Щоб вони слухали, чули і розуміли» Анни Просвєтової

Книга пропонує альтернативні методи вирішення конфліктів без криків та сварок. Читачі навчаться зосереджуватися на коректних і ефективних способах вербального і невербального впливу. Батьки дізнаються, як ефективно формулювати свої думки і доносити їх до
дитини, щоб вона могла краще розуміти та сприймати інформацію.

А також, як уникати конфліктних ситуацій і позбутися шкідливих звичок у спілкуванні


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Як говорити з дітьми. Щоб вони слухали, чули і розуміли» Анни Просвєтової українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Як говорити з дітьми. Щоб вони слухали, чули і розуміли» Анни Просвєтової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

17 переглядів