Книга «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» українською мовою

«Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете»
Ірена Карпа

Про книгу «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи

Цитата… рідко люди, які чогось варті, будуть дивитися на інших згори вниз. Талановиті, відомі й багаті люди часто бувають дуже невимушеними у спілкуванні. Просто в них давно зникла потреба вивищуватися, принижуючи інших…
ЦитатаЯкщо мужик тобі не дзвонить, то він або помер, або не хоче дзвонити», - каже народна мудрість.
ЦитатаДіти – це наша базова комплектація (це не причеп).
ЦитатаМужики – теж люди з душевним життям, принаймні ті з них, хто нас цікавить…

Відгуки на книгу «Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

182 переглядів