Легка проза

Сортирувати за:

Легка проза українською – читання для відпочинку

Думаєте, процес читання – це обов’язково важка інтелектуальна робота, яка потребує багато сил і часу? Якщо це якась наукова література, у якій розповідається про щось складне, тоді так.

Але є книжки, які приносять лише задоволення і дарують відчуття легкості і відпочинку. Їх ще називають легкою прозою. В процесі читання таких творів може навіть з’явитись відчуття, що ви спілкуєтесь з кращим другом чи подругою і ділитесь історіями зі свого життя.

У легких для читання книжках можуть відбуватись складні події, але фінал все одно буде щасливим або хоча б спокійним (без трагедій і смутку). Вони швидко читаються, іноді дарують надію на щастя і нагадують людям про те, що хорошого і приємного у житті не менше, ніж поганого.

Легкі книги для читання: для кого вони пишуться?

Легка проза – це література для широкого кола читачів. Є багато творів, які особливо сподобаються молоді, а є й ті, які будуть ближчими тим, кому вже за 30 і вони мають певний життєвий досвід, який дозволить краще зрозуміти і відчути сюжет.

Романи, написані у легкій прозовій формі, будуть цікавими жінкам і чоловікам, бо зазвичай це універсальні життєві історії, героями яких можуть бути люди різного віку і різної статі.

Мелодраматичні та емоційні – вони не лишають байдужим свого читача, але при цьому не створюють відчуття важкості на душі, від якого потім ще довго доводиться відходити і відновлювати внутрішню рівновагу.