Легка проза

Сортирувати за:

Легка проза – читання для відпочинку

Думаєте, процес читання – це обов’язково важка інтелектуальна робота, яка потребує багато сил і часу? Якщо це якась наукова література, у якій розповідається про щось складне, тоді так.

Але є книжки, які приносять лише задоволення і дарують відчуття легкості і відпочинку. Їх ще називають легкою прозою. В процесі читання таких творів може навіть з’явитись відчуття, що ви спілкуєтесь з кращим другом чи подругою і ділитесь історіями зі свого життя.

У легких для читання книжках можуть відбуватись складні події, але фінал все одно буде щасливим або хоча б спокійним (без трагедій і смутку). Вони швидко читаються, іноді дарують надію на щастя і нагадують людям про те, що хорошого і приємного у житті не менше, ніж поганого.

Легкі книги для читання: для кого вони пишуться?

Легка проза – це література для широкого кола читачів. Є багато творів, які особливо сподобаються молоді, а є й ті, які будуть ближчими тим, кому вже за 30 і вони мають певний життєвий досвід, який дозволить краще зрозуміти і відчути сюжет.

Романи, написані у легкій прозовій формі, будуть цікавими жінкам і чоловікам, бо зазвичай це універсальні життєві історії, героями яких можуть бути люди різного віку і різної статі.

Мелодраматичні та емоційні – вони не лишають байдужим свого читача, але при цьому не створюють відчуття важкості на душі, від якого потім ще довго доводиться відходити і відновлювати внутрішню рівновагу.

Де почитати або скачати легку прозу?

Кожен, хто захоче читати онлайн безкоштовно легку літературу українською, може зробити це на нашому сайті. Тут ви можете знайти те, що принесе вам кілька годин літературного задоволення.

Окрім того, у нас ви можете скачати безкоштовно легку прозу українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, планшет чи будь-що інше, щоб насолоджуватись читанням навіть офлайн.