Новинка
Мама для принцеси

«Мама для принцеси»
Уляна Пас

Про книгу «Мама для принцеси» Уляни Пас

– Для початку я хочу, щоб ти оплатила хімчистку мого автомобіля. Довелося добряче забруднити його, поки перевозив тебе сюди. Ну і, по-друге, я знаю, що тебе звільнили з роботи.

– Я знайду гроші на хімчистку, – стискаю руки в кулаки, тому що заїхати по обличчю цього покидька хочеться з неймовірною силою.

– Не сумніваюся, – Денис складає перед собою руки, а я відчуваю, як від злості тремтить кожна клітинка тіла. – У мене є до тебе пропозиція, Маріє. Хочеш вислухати?

– Мені вже боятися? – іронічно питаю. Ну не можу я залишатися холоднокровною поруч з ним. Це просто вище моїх сил.

– Боятися варто мені, – бурчить і підводиться на ноги. Повільно обходить стіл і зупиняється навпроти мене. – Чесно кажучи, я зовсім не в захваті від того, що збираюся тобі запропонувати.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Мама для принцеси» Уляни Пас українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Мама для принцеси» Уляни Пас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

358 переглядів