Забуте вбивство

«Забуте вбивство»
Агата Крісті

Про книгу «Забуте вбивство» Агати Крісті

Гвенда Рид молода и хороша собой, она недавно вышла замуж и занялась поиском «гнездышка» своей мечты. И вот поиски увенчались успехом, дом куплен, молодая женщина будто видела его раньше во сне… На этом месте фигура речи начинает становиться буквальной. Гвенде все чаще мерещится, что она в этом доме когда-то уже бывала. Навязчивое дежа-вю переходит в панику, страх безумия и чертовщины, когда девушка понимает, что «видела» в этом доме еще и некогда совершенное убийство! Жива ли на самом деле женщина, которую убивали в неожиданно вскрывшихся туманных воспоминаниях? Что стало причиной внезапной истерики миссис Рид при просмотре пьесы? Было ли убийство на самом деле? Мисс Марпл, пришедшая на помощь Гвенде, уверена: было. И вскоре будет еще…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Забуте вбивство» Агати Крісті українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Забуте вбивство» Агати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

246 переглядів