Задзеркалля

«Задзеркалля»
Керол Джонстоун

Про книгу «Задзеркалля» Керол Джонстоун

Це історія про світ по той бік дзеркала. Світ, створений двома сестрами-близнючками — Кет і Ель. Маленький всесвіт у власному будинку, сховище вигаданих піратських кораблів, клоунів та чаклунок. Десять років по тому одна з сестер має повернутися у цей світ…

Коли вже доросла Ель зникає, Кет вирушає на її пошуки. Вона має знову ступити на поріг величезного, сповненого примар та дитячих кошмарів будинку, в якому сестри виросли. Хтось залишає Кет підказки. Хтось, кому відомо, що світ їхнього дитинства — це фікція. Вигадка, в якій дві маленькі сестрички хотіли сховатися від цілком реального насильства. Тоді, давно, вони дивом зуміли врятуватися. Тепер уже Кет має врятувати сестру. Але від кого? Хто цей монстр, що виліз із-під ліжка їхніх дитячих спогадів? Кет має пригадати те, що колись сталося в стінах будинку.

Слухати уривок аудіокниги “Задзеркалля” Керол Джонстоун онлайн російською мовою:


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Задзеркалля» Керол Джонстоун українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Задзеркалля» Керол Джонстоун

ЦитатаНа будь-якому судні знайдеться свій поганець, а якщо його немає, то поганець – ти.
ЦитатаПерестань боятися падіння, інакше ніколи не зможеш літати.
ЦитатаПерестати думати про щось і забути – зовсім не те саме. Минуле скінчилося, його не повернеш.
ЦитатаЯ намагався втопити свої печалі, але ці гади чудово плавають.

Скачати безкоштовно книгу «Задзеркалля» Керол Джонстоун російською мовою

Читати онлайн книгу «Задзеркалля» Керол Джонстоун російською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Зеркальная страна
Кэрол Джонстон


Tok. Upmarket Crime Fiction. Больше чем триллер
ОДНА ИЗ ЛУЧШИХ КНИГ 2021 ГОДА НА AMAZON.

Мрачный, готический, клаустрофобный психологический триллер, основанный на детских фантазиях и страхах.

Самые страшные истории – те, что мы рассказываем сами себе…

Вестерик-роуд, 36 – старый каменный дом на окраине Эдинбурга. Мрачный и таинственный, с узкими извилистыми коридорами и темными нишами. Но главная его тайна – та, что надежно укрылась среди стен. Зеркальная страна – яркий воображаемый мир, придуманный сестрами-близнецами Кэт и Эл в детстве. Их единственное укрытие… Но от чего?

Сейчас Кэт за тридцать. Она давно не общается с сестрой и редко вспоминает о прошлом. Но узнав, что одним солнечным утром Эл покинула эдинбургскую гавань на своей парусной лодке и пропала, Кэт вынуждена вернуться на Вестерик-роуд… Что бы ни случилось, девушка уверена: сестра не умерла. Она бы это почувствовала. Она бы знала…

За двадцать лет дом ничуть не изменился. На каждом шагу Кэт поджидают зловещие призраки прошлого. Кто-то шлет ей загадочные имейлы с подсказками, следуя которым, она всегда находит очередную спрятанную страницу из дневника Эл. И эти страницы, одна за другой, возвращают девушку назад в Зеркальную страну. Туда, где скрывается правда и где ей придется столкнуться с ужасающей реальностью своего детства. Детства, которое было совсем не таким идиллическим, как она помнит…«Мне очень понравилось. Темный и изощренный роман… сестры-близнецы и пугающий старый дом… Красиво написано. А сюжет выстроен с точностью часовщика». – Стивен Кинг

«Темное, хитросплетенное и очень атмосферное исследование силы воображения». – Рут Уэйр

«Тревожное повествование-лабиринт». – New York Times

«Трудно поверить, что это первый роман Джонстон. Он гладкий и законченный; пропитан готическим саспенсом, но при этом не сваливается в мелодраму. Вот писатель, на которого стоит обратить внимание». – Globe and Mail

«Держитесь крепче – вы встретите множество хитросплетений в этом захватывающем рассказе о предательстве и мести, памяти и воображении, а также о тонкой грани между любовью и ненавистью». – Amazon Book Review

«Этот роман захватит всё ваше внимание». – Daily Mail

Кэрол Джонстон

Зеркальная страна© Целовальникова Д.Н.

Відгуки на книгу «Задзеркалля» Керол Джонстоун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Задзеркалля» Керол Джонстоун одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Задзеркалля» Керол Джонстоун у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

125 переглядів