Замiсть кровi

«Замiсть кровi»
Світлана Поваляєва

Про книгу «Замiсть кровi» Світлани Поваляєвої

Тусовки, неформалы, отношения, отношения, отношения… И, конечно, Киев времен, когда кончался Советский Союз и начиналось независимое будущее. Светлана Поваляева с виртуозным шармом передает неповторимый дух тех времен и мест, тех людей – уникальных личностей, которые будто сами просятся стать героями… Люди, которым хотелось оказаться в центре внимания, люди, которые выше всего ценили свою неповторимость и четче других понимали разнообразие нашего мира – все они оживают, выходя из-под пера яркой современной писательницы, создавая свой, особенный, как они сами, антураж. Книга Светланы Поваляевой – тонкое и изысканное блюдо, которое придется по вкусу не каждому, но настоящие ценители богемной литературы с радостью примут, поймут и оценят этот роман.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Замiсть кровi» Світлани Поваляєвої українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Замiсть кровi» Світлани Поваляєвої

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

119 переглядів