Книга «Занулення» українською мовою

«Занулення»
Ентоні Мак-Картен

Про книгу «Занулення» Ентоні Мак-Картена

Розпочинається бета-тест «Занулення». Десять випадково обраних учасників вимкнули телефони, обірвали зв’язки із сім’ями та друзями і щезли. Іншими словами — занулилися. Упродовж 30 днів нулів розшукуватиме група захоплення, відряджена компанією «Ф’южн Централ». Програму «Занулення» спільно з урядом США розробив геній-мільярдер із Кремнієвої долини Сай Бакстер. Учасники, яких не спіймають до 12:00 31 травня, отримають винагороду в розмірі $ 3 млн. А що отримає Сай? Десятирічний контракт із ЦРУ на $ 90 млрд і доступ до всіх розвідданих, якщо десять учасників провалять бета-тест.

У десятці нулів — Кейтлін Дей. Зовні звичайнісінька книжкова хробачка, легка ціль, мала б вибути першою. Але жінка надто розумна й приховує таємницю, про яку не знає Сай. Що він робитиме, коли Кейтлін стане єдиною претенденткою на перемогу?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Занулення» Ентоні Мак-Картена українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Занулення» Ентоні Мак-Картена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

21 переглядів