Про книгу «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченко
Книгу «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимир Винниченко написав у 1916 році, а через рік вона вийшла друком. Даний роман у творчості письменника став одним із головних і найважливіших. У ньому він висловив своє сприйняття подій, які відбувались у суспільстві і в країні. А якщо точніше, то це його відповідь на поразку революції. Книга одразу ж сподобалась людям і стала дуже популярною.
Читаючи про головного героя, звичайні громадяни шукали у його способі життя щось корисне і для себе, бо потрібно було звикати до тих змін, що відбулись у суспільстві, будувати нову модель сім’ї, створювати нові цінності. А знаходиться у центрі сюжету Яків Михайлюк, чоловік, від імені якого ведеться розповідь. Всі події показані крізь призму його сприйняття.
Головний герой працює адвокатом. Він успішна в професії людина, а все життя для нього схоже на якусь гру, у яку він із зацікавленням грає, використовуючи гроші і маніпуляції. Кирпатий Мефістофель – це його прізвисько, яке з’явилось не просто так. Він звик керувати життям і іншими людьми, тримати все під своїм контролем. Але, як виявляється, бувають ситуації, де не все залежить тільки від нього.
У романі розповідається про різні події у житті Михайлюка, найважливішою серед яких, певно, буде момент драматичного вибору, який він повинен буде зробити…
Доля видатного українського письменника Володимира Винниченка (1880-1951) була надзвичайно складною та бурхливою. Цей талановитий художник слова був відомим політичним діячем, який все своє життя присвятив боротьбі за побудову вільної, самостійної України. Тому не дивно, що твори його довгий час було заборонено друкувати.
Головний герой роману Записки Кирпатого Мефістофеля Яків Михайлюк наче не живе, а грає в життя. Навіть до свого одруження він ставиться як до гри. Але на перешкоді стає один факт: виявляється, що у Кирпатого Мефістофеля є син, що народився проти його бажання. Гра закінчується: Михайлюку треба обирати між коханою і дитиною.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.
Якщо ви є правовласником електронної книги «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченко українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Відгуки на книгу «Записки Кирпатого Мефістофеля» Володимира Винниченко
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.