Знайди мене

«Знайди мене»
Зоряна Лешко

Про книгу «Знайди мене» Зоряни Лешко

Іван став першим чоловіком у житті Марії. З ним вона з наляканої дівчинки перетворилася на жінку, що знає собі ціну. Романтика побачень змінилася подружніми буднями. Минуло шість років. Марія вкотре при надії, хоч усі попередні вагітності були невдалими. Одного вечора жінка отримує повідомлення: відео, на якому Іван цілується з молодою красунею. Марія наче зривається з небес на землю. Вона знову втрачає дитину, пориває з коханим і просить батька заховати її якнайдалі від усіх. Так, щоб Іван ніколи не знайшов її. Чоловік ладен на все, аби розповісти дружині правду, яку вона не схотіла слухати. Та де тепер шукати Марію? Як виправити помилки, яких не скоював? І як жити у світі без тієї, що і є твоїм світом?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Знайди мене» Зоряни Лешко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Знайди мене» Зоряни Лешко

Читати онлайн книгу «Знайди мене» Зоряна Лешко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Знайди мене
Зоряна П. Лешко


Іван став першим чоловiком у життi Марii. З ним вона з наляканоi дiвчинки перетворилася на жiнку, що знае собi цiну. Романтика побачень змiнилася подружнiми буднями. Минуло шiсть рокiв. Марiя вкотре при надii, хоч усi попереднi вагiтностi були невдалими. Одного вечора жiнка отримуе повiдомлення: вiдео, на якому Іван цiлуеться з молодою красунею. Марiя наче зриваеться з небес на землю. Вона знову втрачае дитину, поривае з коханим i просить батька заховати ii якнайдалi вiд усiх. Так, щоб Іван нiколи не знайшов ii. Чоловiк ладен на все, аби розповiсти дружинi правду, яку вона не схотiла слухати. Та де тепер шукати Марiю? Як виправити помилки, яких не скоював? І як жити у свiтi без тiеi, що i е твоiм свiтом?

Зоряна Лешко

Знайди мене© Лешко З. П., 2020

© Depositphotos.com / 4masik, MillaFedotova, VitalikRadko, обкладинка, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2020
Частина першаВрятуй мене вiд темряви ночей,
вiд голосу нiмоi тишi,
вiд поглядiв чужих очей,
вiд рук чужих, вiд дотикiв, думок…
Знайди мене, скажи, що не залишиш.
Врятуй мене, дiстань iз небуття
промiнчик свiтла для дороги.
Чекай мене, i я прийду,
бо всi шляхи
йдуть до твого порогу.


Три з половиною мiсяцi. П’ятнадцять тижнiв. Сто п’ять днiв…

Саме стiльки часу минуло, вiдколи Марiя покинула його. Зникла, не залишивши анi найменшоi надii знову повiрити в кохання й бути щасливим…

– Амiго, ти впевнений, що хочеш вертатись?

Дружне поплескування по плечу вирвало Івана iз задуми, i вiн навiть спробував усмiхнутись у вiдповiдь.

– Ма`рко, амiго, вдячний за пропозицiю i за гостиннiсть, але так, я повертаюся додому. Ти ж знаеш…

– Знаю – i тому не розумiю. Ти збираешся вертатись у хаос, а тут у тебе блискуче майбутне. Пластика такого рiвня i з таким досвiдом вiзьмуть у будь-яку престижну клiнiку. Що тебе тримае в Украiнi?

– Батьки…

– То забери iх сюди! Їм сподобаеться Барселона.

– Ти не розумiеш…

– Абсолютно. І взагалi, вас, слов’ян, важко зрозумiти. У будь-якому разi, у моiй клiнiцi завжди буде вакансiя для тебе.

Відгуки на книгу «Знайди мене» Зоряни Лешко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Знайди мене» Зоряни Лешко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Знайди мене» Зоряни Лешко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

357 переглядів