Схуднення, дієти, правильне харчування

Сортирувати за:

Їсти і не гладшати – книги про дієти і правильне харчування

Без їжі людина прожити може, але тільки короткий проміжок часу. Саме з їжі наш організм отримує речовини та енергію, які потрібні для функціонування усіх внутрішніх систем, для міцності кісток і загалом для життя. Та чи вся та їжа, яку ми вживаємо, справді корисна і потрібна нашому тілу? Щоб дізнатись відповідь, варто читати книги, які розповідають про харчування – його користь і шкоду.

Якщо брати книги про дієти, то в них розповідається про певні «типи» харчування, спрямованого на досягнення конкретної мети – схуднення чи набору ваги. Але варто пам’ятати, що будь-яка дієта, навіть якщо вона лікувальна, дає лише тимчасовий ефект. А щоб його підтримувати постійно, потрібно змінювати харчові звички і дотримуватись основ здорового (правильного) харчування.

Що читати, щоб бути стрункими й здоровими?

На сьогоднішній день книжок про правильне харчування написано вже чимало, і в кожній з них можна знайти якусь нову інформацію. В них можна прочитати не лише конкретні рецепти страв зі здорових і корисних продуктів, а й теоретичну інформацію, яка допоможе зрозуміти головні принципи правильного харчування і основи дієтології.

Багато цікавого, як виявляється, можуть розповісти книги і про окремі органи, які є в людському тілі, і від роботи яких залежить в тому числі й вага. Наприклад, про кишківник.

Цікаво, чи знаєте ви, яка їжа корисна для мозку? Якщо ні, то про це також можна прочитати у книжках, присвячених харчуванню. А ще там пишуть про їжу не лише для фізичного здоров’я, а й для ментального.