Дитячі детективи

Сортирувати за:

Дитячі детективи: щоб читати було цікаво і легко

Дитяча література – це не лише казки і оповідання про пригоди школярів, а ще й захоплюючі, цікаві і наповнені загадками і таємницями історії. Виявляється, детективи бувають не лише для дорослих, а й для юних читачів. І хоч писати їх почали не так давно (менше століття тому), різні письменники вже встигли створити чимало чудових книг.

А почалось все з твору під назвою «Еміль і детективи», яка вийшла у 1929 році. У ній розповідалось про хлопчика, який разом з друзями проводив розслідування і розкривав різні злочини, на кшталт пограбувань. З того часу почали з’являтись як короткі детективні історії для дітей, так і великі романи, а разом з ними – цікаві персонажі і нові теми для сюжетів.

Детективи для дітей привабливі не лише тим, що у них є загадки, які потрібно розгадати (а процес цей вельми захоплюючий), а ще й можливістю відчути себе дорослими і серйозними людьми, які здатні впоратись зі складною роботою, використовуючи знання, уміння, винахідливість та інтуїцію. Окрім того, автори таких книг пишуть легко і цікаво, чим заохочують молодь до читання.

Детективи для підлітків: персонажі та їх особливості

Як і у дорослих детективних романах, у дитячих та підліткових творах завжди є злочинець і той, хто намагається його знайти і довести його провину. Героями книг можуть бути як звичайні люди, так і тварини, які поводяться як люди і наділені всіма людськими якостями.

Якщо ж говорити про юних детективів, які й проводять розслідування, то вони, навіть залишаючись дітьми, все одно стають схожими на дорослих. Та й обставини їх життя не завжди бувають легкими. Наприклад, це можуть бути сироти чи просто діти, до яких батькам немає діла – самотні і занедбані. Та при цьому вони розумні і талановиті, тому знаходять для себе цікаві заняття.

Якщо взяти сучасний детективний роман, написаний для юних читачів, то в ньому можна побачити протиборство між дорослими і дітьми, бо конфлікт поколінь залишається актуальним і у 21 столітті. І нерідко буває так, що діти виявляються розумнішими і кмітливішими за дорослих, які все одно намагаються їх чомусь навчити чи якось на них вплинути.

Де почитати зарубіжні та українські дитячі детективи?

На нашому сайті вже є добірка цікавезних книжок, які точно сподобаються дітям, та й дорослих можуть зацікавити, бо сюжети в них такі, що не відірватись. Тут кожен може читати онлайн дитячі детективи українською і разом з головними героями розкривати таємниці, шукати скарби і переживати неймовірні пригоди.

Також на сайті можна скачати безкоштовно дитячі детективи українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон і насолоджуватись історіями, написаними відомими українськими та зарубіжними письменниками минулого та сучасності.