Загальна психологія

Сортирувати за:

Про науку простими словами – книжки із загальної психології

Людська психіка – поняття цікаве, але не таке вже й просте, як можна було про це подумати. Щоб її зрозуміти, потрібні знання з біології, фізіології, навіть з медицини, особливо про те, як функціонує мозок, бо саме від нього залежать психічні функції людини.

Звісно, можна піти навчатись і вивчати психологію професійно, та навіть тим, хто не збирається з цією наукою пов’язувати своє життя буває цікаво щось дізнатись. Тут на допомогу й приходять книги, написані спеціалістами.

Оскільки розраховані вони на широку аудиторію, то й пишуться простими словами, щоб інформація була зрозуміла людям з різним рівнем знань та освіти. Розповідається у них про роботу мозку, про різні види стосунків між людьми, про різні види інтелекту (соціальний, емоційний), про біологічні причини хороших і поганих вчинків. І це лише невелика частина того, що можна дізнатись з книг.

Кому варто читати загальну психологію?

Знання загальної психології можуть бути корисними не лише дорослим чоловікам і жінкам, які прагнуть краще розуміти себе та оточуючих, а й підліткам. Читаючи таку літературу, молоді люди можуть дізнатись щось нове про себе та однолітків. Це допоможе порозумітись і дасть можливість розібратись у собі і власних бажаннях, емоціях та вчинках.

Та загалом вік особливого значення не має, бо коли б людина не почала цікавитись психологією, ці знання у будь-якому випадку будуть корисними. Десь, можливо, вони допоможуть уникнути якогось негативу, полегшать спілкування чи ще десь стануть у пригоді.

У нас ви знайдете як класичні твори видатних психологів, так і сучасну літературу від професіоналів, які у цій професії вже не перший рік і мають солідний багаж знань та досвіду.