Любовно-фантастичні романи

Сортирувати за:

Любовна фантастика чи фантастична любов?

Здавалося б, фантастика – це серйозний жанр літератури, у якому розповідається про мандрівки людей у космос, освоєння нових планет та інші космічні «штучки», які особливої романтики не передбачають. Але все ж деякі письменники так вдало поєднують усе це з любовними історіями, що в результаті з’являється любовна фантастика.

Чи будуть у таких романах описуватись почуття такої сили, що їх можна назвати фантастичними? Можливо, але це вже залежатиме від бажання автора. А от що там буде точно, так це мандрівки космічним простором, подорожі у майбутнє і неймовірні пригоди, які аж ніяк не заважатимуть зародженню романтичних стосунків, а може ще й сприятимуть їх розвитку.

Відмінності любовної фантастики від інших жанрів

Любовна фантастика у чомусь може бути дуже схожою на фентезі, але одна суттєва відмінність між ними є. Полягає вона у тому, в якому часовому проміжку відбуваються події.

Фентезі розповідає зазвичай про минуле (рідше – про сучасність), а от фантастика переносить героїв, а разом з ними і читачів, у майбутнє. Це може бути переліт як у новий час, так і у новий світ, бо дійство може відбуватись на інших планетах чи в інших Галактиках.

Окрім фантастичної складової, у сюжеті важливе місце займає і сама любовна лінія. Почуття героїв показані сильними, глибокими, такими, які викликають багато емоцій і змушують всіх дуже переживати і хвилюватись.

У нашій колекції є любовно-фантастичні романи українських та зарубіжних авторів, які захоплюють цікавим сюжетом і яскравими емоціями.