Вісім релігій, що панують у світі

«Вісім релігій, що панують у світі»
Стівен Протеро

Про книгу «Вісім релігій, що панують у світі» Стівена Протеро

Це компетентний виклад основних ідей, практик і цінностей основних релігій світу!

  • Спільні риси та відмінності світових релігій
  • Людські пошуки Бога
  • Що обіцяють головні релігії та чого вимагають від вірян.

Стівен Протеро — визнаний фахівець, спеціаліст з історії релігії, професор релігієзнавства в Бостонському університеті.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Вісім релігій, що панують у світі» Стівена Протеро українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Вісім релігій, що панують у світі» Стівена Протеро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

15 переглядів