Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків

«Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків»
Лейф Бабін, Джоко Віллінк

Про книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Лейфа Бабіна

«Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від «морських котиків» — бестселер про принципи лідерства в умовах непередбачуваних змін.

Автори книжки — колишні американські військові Джоко Віллінк і Лейф Бебін, чий досвід допоміг людям по всьому світу навчитись керувати компаніями, отримати підвищення, обійняти кращу посаду і досягти поставлених цілей. Вони доводять, що принципи, завдяки яким «морські котики» перемагали в бою, можна застосувати і в роботі.

Автори пояснюють основні принципи успішного керування компанією, як-от: дисципліна, визначення пріоритетів та ефективне планування вдалих стратегій. Окрім порад із лідерства, автори також діляться власним досвідом керування командою та подолання стресових ситуацій.

Військове лідерство вимагає формування різноманітних команд для виконання надзвичайно складних місій і досягнення стратегічних цілей. Це безпосередньо корелює з діяльністю будь-якої компанії або організації. Принципи ефективних бойових лідерів можуть бути легко застосовані у світі бізнесу.

Книжка стала бестселером за версією The New York Times. Джоко Віллінк і Лейф Бебін, повернувшись зі служби, заснували власний консультаційний центр і проводять тренінги з керівниками.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Лейфа Бабіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Лейфа Бабіна російською мовою

Читати онлайн книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Лейф Бабін російською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Ключевые идеи книги: Экстремальная ответственность: как «морские котики» управляют и побеждают. Джоко Виллинк, Лейф Бабин
Smart Reading


Smart Reading. Ценные идеи из лучших книг
Этот текст – сокращенная версия книги Джоко Виллинка и Лейфа Бабина «Экстремальная ответственность: как «морские котики» управляют и побеждают». Только самые ценные мысли, идеи, кейсы, примеры.

О книге

Однажды в бою американские солдаты участвовали в обстреле здания, по разведданным, набитого террористами. Но вдруг оказалось, что внутри есть также американцы и иракские союзники, двое из которых уже пострадали. Кто виноват в этой ошибке? Джоко Виллинк, капитан боевой группы спецназа в Ираке, уверен: виноват он как старший по званию.

Вернувшись из Ирака, Джоко Виллинк и его боевой офицер Лейф Бабин написали очень честную книгу об ответственности лидера и сформулировали 12 принципов, которые делают руководителя эффективным управленцем. «Экстремальная ответственность: как “морские котики” управляют и побеждают» – это книга о скромности и умении отодвинуть в сторону амбиции для того, чтобы сохранить жизнь своим людям. Прочитайте саммари книги «Экстремальная ответственность» – эти знания преподают в школе, учиться в которой не пожелаешь никому. Но узнать об этом опыте бесценно.

Зачем читать

• Понять, что не бывает плохих команд.

• Узнать, откуда берется вера в то, что делаешь.

• Отодвинуть в сторону эго ради достижения цели.

• Научиться планировать, приоритизировать задачи и исполнять их одну за другой.

Об авторе

Джоко Виллинк – автор подкаста о лидерстве и дисциплине, сооснователь и генеральный директор компании Echelon Front, занимающейся разработкой программ лидерства для бизнеса, писатель, капитан спецназа ВМС США («морской котик») в отставке, воевал в Ираке.

Лейф Бабин – сооснователь и управляющий директор компании Echelon Front, занимающейся разработкой программ лидерства для бизнеса, писатель, «морской котик» в отставке.

Краткое содержание книги: Экстремальная ответственность: как «морские котики» управляют и побеждают. Джоко Виллинк, Лейф Бабин

Оригинальное название:

Extreme Ownership: How U.S.

Відгуки на книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Лейфа Бабіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Лейфа Бабіна одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Лейфа Бабіна у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

205 переглядів