Книга «Bella Figura» українською мовою

«Bella Figura»
Ясміна Реза

Про книгу «Bella Figura» Ясміни Реза

«Белла Фігура». Можна подумати, що йтиметься про літні дні якогось модельного агентства. Однак це не так. Все набагато складніше. Одружений чоловік зустрічається з симпатичною молодою дівчиною і абсолютно дурним чином потрапляє на очі найкращій подрузі своєї дружини. А далі дія закручується, та закручується, та закручується. І ми розуміємо, що персонажі виявляються не тими, ким вони нам здалися спочатку.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Bella Figura» Ясміни Реза українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Bella Figura» Ясміни Реза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

125 переглядів