Драма

Сортирувати за:

Драма в літературі, що пройшла тисячоліття

Можна припустити, що людству не судитиметься віднайти перший твір, що був би написаним однією людиною для інших з метою розповіді певної історії. Проте драматичні книги, що лежали в основі стародавніх та античних п’єс, і до сьогодні залишаються прикладом літератури, яка житиме вічно. Ще тоді, в часи Стародавньої Греції та Риму, за допомогою цих текстів їх автори намагались передати глибинність характеру людини, що може бути як героїчним, так і антагоністичним.

Драматичні книги: від сивої давнини до незвіданого майбутнього

Драматична література – один з жанрів, який є затребуваним завжди. Він змінюється, підлаштовуючись під час та потреби свого читача, але незмінно залишається актуальним, висвітлюючи ті проблеми та ситуації, що стосуються кожного.

Важко собі уявити, скільки всього існує всеможливих драм, що були поставлені як в Україні, так і закордоном. Зарубіжні драми дозволяються читачеві, що може знаходитись за сотні і тисячі кілометрів від Батьківщини автора, познайомитись з чужою культурою. Читати онлайн драму можна будь-де, насолоджуючись незвичайними героями та їх історіями.

Сама по собі драма може бути різною в залежності від того, що саме прагне розкрити автор аби продемонструвати своєму читачеві. Зарубіжні драми можуть вразити будь-кого своїм різноманіттям: історична драма, мелодрама, або ж новітня драма. Всі ці підвиди одного великого жанру дозволяють обрати саме ту книгу, яка сподобається найбільше, знайшовши відгук в самому серці.

Світ емоцій, переживань та зворушливих історій чекає, варто лиш скачати драми українською мовою, безкоштовно, у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, скориставшись нашим електронним ресурсом.