Будеш мені належати

«Будеш мені належати»
Міла Мур

Про книгу «Будеш мені належати» Міли Мур

— Хто ви такий? Навіщо мене викрали? — одразу ж засипаю його питаннями. Мене дратує те, що не бачу незнайомця. А може, він страшний, тому й ховається?
— Тому, що маю на це право, — відповідає таким голосом, що у мене подих перехоплює. Я ще не бачила цього чоловіка, а вже можу собі його уявити. Такий голос може бути лише у сильного та впевненого у собі.
— Ви хоча б знаєте, хто я? У мене, взагалі-то, наречений є! Він дуже розізлиться, коли дізнається, що мене викрали! — мабуть, дарма я про нареченого сказала. Хотіла налякати незнайомця, але, здається, не вийшло.
— І хто ж у нас наречений? — мені здається, чи чоловік усміхається? Та ні, бути цього не може!
— Адам Багров! — впевнено випалюю і пізно ловлю себе на думці, що вперше сказала його ім’я вголос. Наче змирилася з таким станом речей.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Будеш мені належати» Міли Мур українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Будеш мені належати» Міли Мур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

32 переглядів