Книга «Чарлі і шоколадна фабрика» українською мовою

«Чарлі і шоколадна фабрика»
Роальд Дал

Про книгу «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальда Дала

“Чарлі і шоколадна фабрика” – казкова повість Роальда Даля про пригоди хлопчика Чарлі на шоколадній фабриці ексцентричного кондитера містера Вонки. Повість вперше була опублікована у США у 1964 р. у видавництві Alfred A. Knopf, у Великій Британії книга побачила світ у 1967 р. у видавництві Allen & Unwin.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальда Дала українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальда Дала

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

522 переглядів