Зарубіжні дитячі книги

Сортирувати за:

Книги для дітей від всесвітньо відомих та популярних зарубіжних авторів

Дитяче читання – відповідальність, що лежить на плечах батьків. Останні мусять розуміти як ніхто, що від навички сприймати написаний текст, візуалізуючи його в своїй уяві, залежить майбутнє вміння вже не дитини, а дорослої людини критично сприймати реальність, опираючись на відомі їй знання.

Дуже важливо, щоб дитина сама була зацікавленою в цьому процесі, аби читати та пізнавати щось нове, відкриваючи для себе цей світ через книгу, пізнаючи там історії героїв, обираючи собі авторитетів та приклади для наслідування. Саме в цьому полягає мета сучасної зарубіжної дитячої літератури.

Яку зарубіжну дитячу книгу обрати?

Перед письменниками зарубіжних книг для дітей стоїть чимало викликів, адже їх історія має бути не лише зрозумілою для юних читачів, але й достатньо наповненою героями та подіями, щоб не бути занадто спрощеною. Зазвичай, все це реалізується через казку, яка є прадавнім методом передачі інформації від старшого покоління до молодшого. Почавши читати онлайн та безкоштовно зарубіжну дитячу літературу, дітям відкриється всесвіт з нових книг, які їм неодмінно сподобаються.

Відкидаючи застарілі уявлення про те, як має виглядати сюжет книги для дитини, модерні автори пропонують геть новий погляд на весь жанр в цілому. Останній прекрасний тим, що намагається не нав’язувати думку дитині, а давати їй розуміння того, чим є добре та прекрасне, зберігаючи канонічний поділ на добро та зло.

А тому варто скачати безкоштовно зарубіжні дитячі книги українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, за допомогою нашого електронного ресурсу.