Книга «Чарівник Смарагдового міста» українською мовою

«Чарівник Смарагдового міста»
Олександр Волков

Про книгу «Чарівник Смарагдового міста» Олександра Волкова

“Чарівник Смарагдового міста” – казкова повість Олександра Мелентійовича Волкова, написана в 1939 році на основі казки американського письменника Лаймена Френка Баума “Дивовижний чарівник із країни Оз” з деякими змінами. В 1959 вийшло нове видання книги, значно перероблене автором.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Чарівник Смарагдового міста» Олександра Волкова українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Чарівник Смарагдового міста» Олександра Волкова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

401 переглядів