Щоденник слабака

«Щоденник слабака»
Джефф Кінні

Купити книгу «Щоденник слабака» Джеффа Кінні

Про книгу «Щоденник слабака» Джеффа Кінні

Хлопчаки не ведуть особистий щоденник. Чи ведуть?

Грег Хефлі навчається у школі, і його життя нелегке. До дошки викликають саме того дня, коли він… ну, щось там не доробив. А на перервах і після уроків його оточують високі, страшні, злі старшокласники. Дівчата над ним хихикають і помічають навіть малесенький прищик, що схопився за вухом. Ніхто не розуміє, наскільки тяжке життя Грега: ні батьки, ні близькі друзі.

Коли друг Грега Роулі раптово стає популярним, Грег намагається скористатися його популярністю і отримати вигоду. Однак Грег, сам того не бажаючи, своїми вчинками викликає ланцюжок подій, через які дружбі хлопчиків доведеться пройти випробування на міцність.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Щоденник слабака» Джеффа Кінні українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Щоденник слабака» Джеффа Кінні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

553 переглядів