Донька від колишнього чоловіка

«Донька від колишнього чоловіка»
Міла Мур

Про книгу «Донька від колишнього чоловіка» Міли Мур

— Так не терпиться мене позбутися, Кіро? — прямий погляд Руслана мене бентежить і дратує одночасно.

— Я не буду приховувати, що твоя поява вибила мене з колії, — кажу, як є. — Ти обіцяв не повертатися, і, чесно кажучи, я думала, що дотримаєш слова.

— Я не планував повертатись, але плани змінилися. Я теж не знав, що ти працюєш тут.

— А якби знав, не купував би цей ресторан?

— Чому ж? Так значно цікавіше, — усміхається і ховає руки в кишені штанів. — Я думав, що за ці роки ти досягла чогось. Такою амбітною була. Мріяла багато. Але зараз ти тут, звичайний адміністратор. Виходить, не знайшла собі багатого покровителя?

— А я його і не шукала, — ціджу.

— Та невже? Чому ж тоді мене зрадила?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Донька від колишнього чоловіка» Міли Мур українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Донька від колишнього чоловіка» Міли Мур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

38 переглядів