Дружина мільйонера

«Дружина мільйонера»
Оксана Мрійченко

Про книгу «Дружина мільйонера» Оксани Мрійченко

— Ближче до справи, Інно, — Алекс спокійно опустився у своє крісло.
— Я пропоную вам приєднати мою фірму до вашої, — Інна наказала собі витримати його погляд. — На умовах автономного підрозділу.
— Навіщо це мені?
— Це розширить каталог вашої продукції. І дасть додатковий дохід.
— Я мільйонер, Інно. Мені вистачає власного доходу.
— Це вигідна угода. Я працюватиму під вашим керівництвом і контролюватиму своє виробництво. Ви будете головним босом. Прибуток поділимо порівну.
— Стільки вигоди для мене, — на обличчі Алекса з’явилася легка посмішка. — А які ж ваші умови, Інно?
— Умова лише одна, — Інна набрала в легені щедру порцію кисню, наказуючи собі зберігати впевненість. — Ви повинні… взяти мене заміж.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Дружина мільйонера» Оксани Мрійченко українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Дружина мільйонера» Оксани Мрійченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

63 переглядів