Дружина мільйонера

«Дружина мільйонера»
Оксана Мрійченко

Про книгу «Дружина мільйонера» Оксани Мрійченко

— Ближче до справи, Інно, — Алекс спокійно опустився у своє крісло.
— Я пропоную вам приєднати мою фірму до вашої, — Інна наказала собі витримати його погляд. — На умовах автономного підрозділу.
— Навіщо це мені?
— Це розширить каталог вашої продукції. І дасть додатковий дохід.
— Я мільйонер, Інно. Мені вистачає власного доходу.
— Це вигідна угода. Я працюватиму під вашим керівництвом і контролюватиму своє виробництво. Ви будете головним босом. Прибуток поділимо порівну.
— Стільки вигоди для мене, — на обличчі Алекса з’явилася легка посмішка. — А які ж ваші умови, Інно?
— Умова лише одна, — Інна набрала в легені щедру порцію кисню, наказуючи собі зберігати впевненість. — Ви повинні… взяти мене заміж.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Дружина мільйонера» Оксани Мрійченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Дружина мільйонера» Оксани Мрійченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

28 переглядів