Душечка

«Душечка»
Антон Чехов

Про книгу «Душечка» Антона Чехова

“Душечка” – оповідання Антона Павловича Чехова, написане у грудні 1898 року. Вперше опубліковане у журналі «Сім’я» (1899 № 1). Був включений у 9-му томі прижиттєвого зібрання творів Чехова. У творі відбилися життєві враження та спогади Чехова, пов’язані з його перебуванням у Таганрозі, Москві, Ялті; у ньому відтворено реальні прикмети часу. Образ головної героїні викликав неоднозначну реакцію у сучасників Чехова, хоча загалом «Душечка» було тепло прийнято літературним співтовариством Росії рубежу XIX—XX століть.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Душечка» Антона Чехова українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Душечка» Антона Чехова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

197 переглядів