Новинка
Дитина від боса

«Дитина від боса»
Уляна Пас

Про книгу «Дитина від боса» Уляни Пас

– Що з тобою сьогодні? – питає невдоволено. – Ти ж знаєш, що я ненавиджу запізнення!

– Пробачте! У мене була вагома причина! – бурчу. Долоні пітніють, і хочеться сховатися кудись від його прямого погляду. Та я не можу цього зробити. Треба сказати правду!

– І яка ж? – криво усміхається Малиновський, відкидаючи голову на спинку крісла. – Що може бути важливіше за роботу у моїй компанії, Ангеліно?

– Я вагітна! – випалюю на одному подиху. – Від вас вагітна, Марку Вікторовичу!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Дитина від боса» Уляни Пас українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Дитина від боса» Уляни Пас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

230 переглядів