6
Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)

«Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)»
Кен Бруен

Про книгу «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена

Америка — країна можливостей, місце, що манить економічним процвітанням: — але не для поліцейського Джека Тейлора, якому щойно відмовили у в’їзді.

Джек повертається у Голвей. Але коли його викликають для розслідування несамовитого вбивства студента, він згадує зустріч із надто доброзичливим незнайомцем у барі аеропорту. Незнайомець, який, здавалося, знав про Джека набагато більше, ніж мав би.

Після ще кількох вбивств і зустрічей, яких занадто багато, щоб вони були випадковими, Джек вважає, що, можливо, зустрів свого ворога.

Але чому обрали саме його? І чи справді він має справу із самим дияволом?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Відгуки на книгу «Джек Тейлор. Книга 6. Хрест (Диявол)» Кена Бруена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

82 переглядів