5
Джек Тейлор. Книга 5. Священник

«Джек Тейлор. Книга 5. Священник»
Кен Бруен

Про книгу «Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кена Бруена

П’ята книга про Джека Тейлора. Ірландія, яка погрязла в грошах і жадібності, більше не звертається до церкви за втіхою або втіхою. Але обезголовлення батька Джойса у сповідальні жахає навіть самого змученого мешканця Голуея.

Джек Тейлор, спустошений недавньою травмою особистої втрати, завжди вважав, що його не врятувати. Але нова робота дозволяє почати все спочатку, а несподіване партнерство дає надію на те, що його єдина відчайдушна мрія – про сім’ю – ще може здійснитися.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кена Бруена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кена Бруена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

95 переглядів