Новинка
Книга «Фіктивний спадкоємець для боса» українською мовою

«Фіктивний спадкоємець для боса»
Астра Вєєр

Про книгу «Фіктивний спадкоємець для боса» Астри Вєєр

Я випадково скористалася майбутнім босом за порадою подруг. Лише одноразово. Потім втекла. Але тоді я не знала, що на новій роботі зустріну його, вродливого й небезпечного мачо з клубу. Тепер він мій владний бос. Збирається помститися і хоче звільнити, якщо не погоджуся на його пропозицію…

***

– Ти повинна вдавати з себе майбутню матір мого спадкоємця. Скажеш усім, що вже вагітна і термін невеликий, – хрипкий голос боса витягує з полону думок.

– Ви з глузду з’їхали, чи що? Я ж випадково з вами тоді познайомилася.

– Отже, тобі пощастило, Софіє. Наш договір для тебе буде особливо вигідний. Ти ж не хочеш, щоб я тебе змушував?

Бос все розрахував. Але він ще не здогадується, що мені грати для нього вагітну не доведеться. У моїй сумочці є вагомий аргумент у вигляді двох смужок на тесті…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Фіктивний спадкоємець для боса» Астри Вєєр українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Фіктивний спадкоємець для боса» Астри Вєєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

286 переглядів