Honey, ротвейлер Божий

«Honey, ротвейлер Божий»
Василь Базів

Про книгу «Honey, ротвейлер Божий» Василя Базіва

Василь Базів – знаний в Україні та за її межами письменник, політик, дипломат, учений, візіонер. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його книжки: роман «Хрест», який було висунуто на Шевченківську премію, філософський трилер у двох томах «Кінець світу: до і після», політичний сатирикон «Брати, або Могила для тушки», біографічний роман «Канадійський тестамент, або Мафія в екзилі».

Одного разу вони зустрілись – письменник та ротвейлер, найгрізніший і наймудріший із приручених людиною звірів, який став його другом. Життя під одним дахом у робітні, де кується Слово, вершилося вісім з половиною років, як божественна симфонія Любові двох земних родів. Аж поки на їхньому життєвому шляху не постала єдина нездоланна з усіх істот – Смерть. Та кому вдасться перемогти у цьому смертельному двобої, читайте в онтологічній притчі Василя Базіва, яка вилилася у сповідальне одкровення, що проймає до глибини душі.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Honey, ротвейлер Божий» Василя Базіва українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Honey, ротвейлер Божий» Василя Базіва

Читати онлайн книгу «Honey, ротвейлер Божий» Василь Базів українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Honey, ротвейлер Божий
Василь Андрiйович Базiв


Василь Базiв – знаний в Украiнi та за ii межами письменник, полiтик, дипломат, учений, вiзiонер. У видавництвi «Фолiо» вийшли друком його книжки: роман «Хрест», який було висунуто на Шевченкiвську премiю, фiлософський трилер у двох томах «Кiнець свiту: до i пiсля», полiтичний сатирикон «Брати, або Могила для тушки», бiографiчний роман «Канадiйський тестамент, або Мафiя в екзилi».

Одного разу вони зустрiлись – письменник та ротвейлер, найгрiзнiший i наймудрiший iз приручених людиною звiрiв, який став його другом. Життя пiд одним дахом у робiтнi, де куеться Слово, вершилося вiсiм з половиною рокiв, як божественна симфонiя Любовi двох земних родiв. Аж поки на iхньому життевому шляху не постала едина нездоланна з усiх iстот – Смерть. Та кому вдасться перемогти у цьому смертельному двобоi, читайте в онтологiчнiй притчi Василя Базiва, яка вилилася у сповiдальне одкровення, що проймае до глибини душi.

Василь Базiв

Honey, ротвейлер Божий

Вiсiм з половиною рокiв любовi

Онтологiчна притчаРотвейлером Божим нарекли баварцi свого кардинала Йозефа Ратцiнгера, згодом Папу Римського Бенедикта XVI за його безкомпромiснiсть у стосунках людини iз Богом.

Що бiльше пiзнаю людей, тим бiльше я люблю собак.

    Мадам де Севенье

Собака – то едина на свiтi iстота, яка любить тебе бiльше, нiж себе.

    Джош Бiллiнгз

Вiдходив день, i всi земнi тварини Звiльняв вечiрнiй присмерк вiд утоми.

    Данте Алiг’ерi


27 тисяч обертiв в однiй упряжцi навколо Сонця


Я з жахом думаю, що у цьому земному моему життi його не було би в мене. Ми би десь розминулися в орбiтальному польотi. Навiть не надiливши один одного поглядом на льоту. Власне, життя свое я дiлю на трое – до нього, з ним i без нього. Ота середина довжиною у вiсiм з половиною рокiв е для мене золотою, бо я був тут, на Землi, з ним. І не просто так – я жив поруч з ним, а вiн поруч зi мною.

Ми жили разом. Вдень i вночi. І так – майже щодня. Вiн сам прийняв рiшення з дитинства, що у моему мiсцi поглинання у сон, яке ми називаемо спальнею, вiн мае бути поруч, лежачи на килимку бiля мого лiжка.

Нашi два життя стали одним актом гармонii двох земних родiв, якi у своему духовному сплетiннi пiзнали найвищу радiсть, яку тiльки може дарувати життя на Землi.

Відгуки на книгу «Honey, ротвейлер Божий» Василя Базіва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Honey, ротвейлер Божий» Василя Базіва одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Honey, ротвейлер Божий» Василя Базіва у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

158 переглядів