Природа та тварини

Сортирувати за:

Домашні тварини у літературі

Читати про пригоди людей завжди цікаво. А що ж тварини, особливо ті, яких люди звикли називати домашніми, тобто коти і собаки? Історії про них теж бувають дуже цікавими і захоплюючими. А головне, що такі твори можна читати у будь-якому віці.

Головним героєм роману може стати, наприклад, цуценя, а читач буде слідкувати за його дорослішанням і подіями, у центрі яких він буде опинятись. Звісно, навколо нього будуть люди, з якими він житиме, яких буде слухатись, але основна увага все ж буде на ньому. Хоча на цьому місце бути і кошеня або взагалі будь-яка інша домашня тваринка – велика чи маленька.

Книжок про тварин написано чимало, а деякі з них вже навіть встигли стати класикою. Але й серед сучасних творів є дуже цікаві історії, навіть засновані на реальних подіях, у яких тварина стає для людини не просто другом, а й рятівником. Чотирилапі друзі іноді здатні на справжні подвиги, тому вони варті того, щоб про них писали книги і закарбовували їх імена в історії.

Догляд і виховання домашніх тварин

Окрема категорія книжок про тварин – ті, де розповідається про правила догляду, виховання і годування. Будь-яка тваринка потребує уваги, і якщо вже її заводити в домі, то потрібно спершу до цієї події підготуватись.

Як виховувати, дресирувати, як піклуватись, що робити можна, а що ні – про це і не тільки можна дізнатись, читаючи спеціальну літературу про домашніх тварин. Маючи знання, буде легше знайти підхід до друзів наших менших і правильно їх зрозуміти.

Читати онлайн книги про домашніх тварин: де і як?

Наш сайт пропонує читати онлайн літературу про домашніх тварин усім бажаючим незалежно від віку. Книжки зібрані у окремому розділі, тому знайти їх буде легко.

А якщо ви любите читати офлайн, пропонуємо скачати безкоштовно книги про домашніх тварин українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон або інший пристрій, де вони завжди будуть під рукою.