Новинка
Ідеальний шантаж

«Ідеальний шантаж»
Леся Найденко

Про книгу «Ідеальний шантаж» Лесі Найденко

Всі біди від чоловіків. Я переконувалась у цьому щоразу, коли черговий “коханий” штовхав мене на дно фінансової прірви. Один — жив за мій рахунок, другий — узяв на моє ім’я кредит, а третій… про нього і згадувати не хочеться. Ну що за несправедливість?

Настав час помститися.

На щастя, природа наділила жінок особливою зброєю… Хитрістю? Так, але це не головне. Наш козир — здатність вагітніти. І якщо правильно обрати жертву, тобто щасливого татуся, можна непогано підзаробити.

Я вже чую, як у повітрі витає питання: “А раптом він не погодиться?”. Логічно. Так його ніхто і не питатиме. Йому навіть не обов’язково брати у цьому участь…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Ідеальний шантаж» Лесі Найденко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Ідеальний шантаж» Лесі Найденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

115 переглядів