Новинка
Ідеальний шантаж

«Ідеальний шантаж»
Леся Найденко

Про книгу «Ідеальний шантаж» Лесі Найденко

Всі біди від чоловіків. Я переконувалась у цьому щоразу, коли черговий “коханий” штовхав мене на дно фінансової прірви. Один — жив за мій рахунок, другий — узяв на моє ім’я кредит, а третій… про нього і згадувати не хочеться. Ну що за несправедливість?

Настав час помститися.

На щастя, природа наділила жінок особливою зброєю… Хитрістю? Так, але це не головне. Наш козир — здатність вагітніти. І якщо правильно обрати жертву, тобто щасливого татуся, можна непогано підзаробити.

Я вже чую, як у повітрі витає питання: “А раптом він не погодиться?”. Логічно. Так його ніхто і не питатиме. Йому навіть не обов’язково брати у цьому участь…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Ідеальний шантаж» Лесі Найденко українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Ідеальний шантаж» Лесі Найденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

136 переглядів