Імітація

«Імітація»
Євгенія Кононенко

Про книгу «Імітація» Євгенії Кононенко

Найвідоміший роман письменниці. Психологічний детектив. За словами Андрія Куркова, він «вперше отримав таке задоволення від українського детективу, який завдяки своїм іронічно-трагічним інтонаціям не тільки міцно тримає увагу читача до останнього рядка, а й відтворює наше сьогодення краще за будь-який «високий» роман».

Під колесами товарного поїзда в невеличкому містечку на сході України гине співробітниця міжнародної фундації підтримки обдарованих дітей, 37-річна красуня Мар’яна Хрипович. Її київські друзі, коханці й колеги, збентежені несподіваною смертю, починають власне розслідування. Та наслідок їхніх розшуків не вкладається в жодні класичні схеми.

Знаходити юні обдарування — ціль Мар’яни Хрипович, співробітниці «Gifted Children Interational». Дитячий стиль позбавлений манірності, а розум меркантилізму — залишаються почуття, оголені на папері. Доросла людина може творити так у важкі часи, як наприклад, Анатолій: у метро відчайдушно грати на скрипці, не просячи нічого. Тому він — єдине кохання злісної кар’єристка Хрипович, але недовге: невдовзі обоє загинуть.

За що вбили гарну і успішну Мар’яну? Відповідь: за осуд імітації, за ненависть до неї. Вульгарний плагіат наївно претендував на захопленого глядача. Не вийшла завдяки Хрипович — і вона поплатилася, загинувши під колесами товарняка. Друзі і співробітники не вірять, що це міг бути нещасний випадок, і починають розслідування. Захоплююче і містичне. Потоптаний поховальний вінок, жахаючі звуки, пропалені цигарками картини, зарубаний музикант і ще, і ще…

Манера письма «життя — як воно є» характерна для початку роману. Далі вона змінюється — ніби пише вже інша людина: таємничість, моторошність, нервовість створює атмосферу містичного детективу.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Імітація» Євгенії Кононенко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Імітація» Євгенії Кононенко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Імітація» Євгенії Кононенко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Імітація» Євгенії Кононенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

153 переглядів