Новинка
Книга «Кат» українською мовою

«Кат»
Даніель Коул

Про книгу «Кат» Даніеля Коула

• Від автора міжнародних трилерів-бестселерів
• Друга книга циклу про детектива Вульфа і Бакстер

Детектив Емілі Бакстер гадала, що поставила крапку у резонансному жорстокому вбивстві шістьох людей. Але в Лондоні та Нью-Йорку один за одним відбуваються криваві злочини. На тілах жертв лишаються написи «Пішак» або «Приманка». Емілі розуміє, що у маніяка-лялькаря з’явився наслідувач. Але цього разу вбивці гинуть разом із жертвами. У поліції не лишається жодних зачіпок. На кожен крок Скотланд-Ярду та ФБР убивця відповідає шквалом нових жертв. Та поступово Емілі починає розуміти: той, хто смикає за ниточки жертв та вбивць, перебуває поруч. Занадто близько, щоб бути поміченим…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Кат» Даніеля Коула українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Кат» Даніеля Коула

Цитата– Я просто… Невже життя буде таким вічно?– Так, якщо ви його не зміните, – відповів Руш.
Цитата— Коли їм дають волю, вони поводяться, як дикі тварини, — продовжив Лукас, — їх приваблюють місця, де найбільше потенційних жертв, а ми… ми збиваємося докупи величезними юрмами, несвідомо їх приманюємо, сподіваємося на те, що нам поталанить, що померти доведеться комусь іншому. А тим часом люди, які реально всім керують, як і ті, хто відповідає за наш захист, грають нами всіма, наче шаховими фігурами.
Цитата— Господи, ненавиджу це місто, — бовкнув Руш, коли вони перетнули річку. Він не зводив очей із вражаючого краєвиду. — Дорожній рух, шум, сміття, юрби, що скупчуються в його вузьких артеріях, наче передвісники серцевого нападу, графіті на всьому, чому не пощастило опинитись у ;зоні досяжності людських рук. — Це дечим нагадує мені школу — ну, ту вечірку вдома в мажора, розумієте? Батьків немає вдома, а за їхньої відсутності всі шедеври мистецтва й архітектури топчуть, плюндрують й ігнорують, аби зробити зручнішими нікчемні життя тих, хто завжди це недооцінюватиме.

Інші книги з серії

Відгуки на книгу «Кат» Даніеля Коула

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

218 переглядів