“Кравчині Аушвіцу” Люсі Адлінґтон — історія про мужність, виживання і красу у найтемніші часи історії.
Ця книга відкриває маловідомий розділ Другої світової війни, в якому зображено жінок, чиї неймовірні зусилля в створенні елегантного одягу для нацистської еліти стали їхнім єдиним шансом на виживання в Аушвіці. В самому серці одного з найстрашніших концтаборів нацистської Німеччини було створено модне ательє, яке стало місцем, де двадцять п’ять молодих жінок, більшість з яких були єврейками, шили костюми та сукні для дружин офіцерів СС і жінок з вищих верств суспільства.
“Кравчині Аушвіцу” — це не просто історія про вишуканий одяг. Це історія про жінок, які, використовуючи свої таланти, боролися за своє життя, створюючи красу в умовах нескінченного жаху. Їхня праця стала їхнім порятунком, їхньою боротьбою за гідність і майбутнє. Люсі Адлінґтон, базуючись на багатьох джерелах, включаючи інтерв’ю з останньою живою кравчинею цього ательє, розкриває не тільки історії виживання цих жінок, а й їхню роль у внутрішньому опорі в таборі.
Цей важливий дослідницький твір також піднімає питання гноблення, експлуатації та лицемірства нацистської влади, викриваючи безжальну політику Третього Рейху, що полягала не тільки у знищенні, але й у використанні ув’язнених для власних вигод.
“Кравчині Аушвіцу” — це глибоке, зворушливе дослідження, яке пропонує новий погляд на нацистський режим і повсякденне життя його жертв, що, попри усі труднощі, знайшли в собі сили створювати красу й надію навіть у найтемніші часи. Це книга про жінок, про стійкість духу, і про важливість пам’ятати і вшановувати їхні історії.
Придбати “Кравчині Аушвіцу” — це можливість заглянути в незвідані глибини історії, зрозуміти, як краса і мистецтво можуть бути актами опору та боротьби за виживання, а також віддати шану тим, хто зробив неможливе, залишаючи після себе спадщину, що і сьогодні надихає.
Бестселер The New York Times від дослідниці історії одягу.
Це історія жінок, які в концтаборі шили найвишуканіші вбрання, аби врятуватися від газових камер Другої світової війни.
Гедвіґа Гьосс, дружина коменданта Аушвіцу Рудольфа Гьосса, створила модне ательє, у якому працювало двадцять п’ять жінок — кравчинь, що виготовляли ексклюзивний жіночий одяг. Сукні та костюми їхньої роботи були елегантними й найстильнішими, а якість виробів та матеріалів — найвищою. Саме це вбрання носила берлінська еліта та вся верхівка нацистської Німеччини.
Спираючись на різноманітні джерела, зокрема інтерв’ю з останньою кравчинею, яка працювала в таборовому ательє, Люсі Адлінґтон не лише розповідає про виживання жінок в умовах війни, а й викриває експлуатаційну та лицемірну політику Третього Райху.
Ця історія — новий погляд на маловідомий розділ Другої світової, коли за таборовими стінами ховалася краса, яка давала ув’язненим жінкам надію на порятунок.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.
Якщо ви є правовласником електронної книги «Кравчині Аушвіцу» Люсі Адлінґтон українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.