Любий друг

«Любий друг»
Гі де Мопассан

Про книгу «Любий друг» Гі де Мопассана

У центрі роману французького письменника Ґі де Мопассана, написаного 1885 року, — постать авантюриста, який мріє зробити блискучу кар’єру. Доля не наділила його жодним талантом. Однак своєю зовнішністю цей молодий чоловік може підкорити серце кожної жінки. Совість прощає йому будь-яку підлість. І… цього вистачає для того, щоб стати сильним світу цього.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Любий друг» Гі де Мопассана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Любий друг» Гі де Мопассана

Читати онлайн книгу «Любий друг» Гі де Мопассан українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Любий друг (збiрник)
Ги де Мопассан


До книги вiдомого французького письменника Гi де Мопассана увiйшли один з найвiдомiших його романiв «Любий друг» та вибранi новели. Герой роману «Любий друг» Жорж Дюруа – великий майстер спокуси, який вмiло використовуе жiночi слабкостi – скуку, пристрасть, палке бажання В iсторiю свiтовоi лiтератури Гi де Мопассан увiйшов насамперед як новелiст, творець власного типу новели. Новела Мопассана рiдко будуеться на заплутанiй iнтризi i мiстить несподiвану розв’язку. Звичайно вона вiдтворюе лише один епiзод людського iснування без чiтко обкресленого фiналу. Але цi «шматки життя» ховають пiд собою великий художнiй шар.

Ги де Мопассан

Любий друг (збiрник)

Гi де Мопассан


Дев’ятнадцяте столiття було напрочуд багате на блискучi таланти, на митцiв, якi поправу носили титул великих художникiв, володарiв дум. І коли говорять чи пишуть про найкращi досягнення художньоi лiтератури Францii цiеi неповторноi доби, серед iмен найбiльших письменникiв називають iм’я Гi де Мопассана. У свiдомостi мiльйонiв вiн давно вже посiдае мiсце поруч iз Стендалем, Бальзаком, Флобером, Золя, в яких учився, здобутки яких на нивi прози примножував. Тепер, коли з вiдстанi багатьох десятилiть ми можемо оглянути й оцiнити в цiлому творчий доробок Мопассана, коли суперечки навколо цього письменника вiдшумiли, а сторiнки критико-пасквiльних статей, проти нього спрямованих, узялися порохом забуття, коли вiн витримав найважчий iспит – iспит часом, ми можемо сказати, що вiн був не просто один з плеяди талановитих письменникiв, а творець живого i вiчного, правдивого й пристрасного мистецтва.

Мопассан прожив коротке життя – неповних сорок чотири роки. З них на активну творчу працю припадае трохи бiльше десятилiття.

Відгуки на книгу «Любий друг» Гі де Мопассана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Любий друг» Гі де Мопассана одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Любий друг» Гі де Мопассана у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

95 переглядів