Книга «Мені 4 роки» українською мовою

«Мені 4 роки»
Інна Молодушкіна

Про книгу «Мені 4 роки» Інни Молодушкіної

Книга «Мені 4 роки» за авторством Інни Молодушкіної стане чудовим дороговказом для батьків «чомусиків». У ній ідеться про розвиток і виховання дитини п’ятого року. Авторка — досвідчена психологиня, яка підкреслює, що для ефективного виховання дитини важливо створити спокійне та дбайливе середовище, де дитина відчуватиме любов, ніжність, повагу та позитивні емоції міцної та дружної родини.

Усі дорослі також дізнаються, як:

  • врегулювати свій психоемоційний стан;
  • забезпечити психологічну безпеку дитини під час війни;
  • активно слухати та чути дитину;
  • сформувати в дитини її «Я» і виховати самоповагу;
  • використовувати твори народної творчості та українських письменників для дітей.

Особлива цінність цієї книги полягає у науковому підході авторки до виховання та використанні нею власного досвіду, заснованому на повазі та любові до дитини.

Інформаційні матеріали, ігри, вправи й тести — корисні, цікаві й захопливі для малюків і дорослих. Практикум самоаналізу допоможе батькам зрозуміти власні потреби й очікування щодо дитини та вибудувати стосунки з нею.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Мені 4 роки» Інни Молодушкіної українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Мені 4 роки» Інни Молодушкіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

18 переглядів