Новинка
Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття

«Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття»
Стів Бріо

Про книгу «Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стіва Бріо

«Наші стосунки з родиною, колегами, друзями, коханими, партнерами — це ті чинники, які мають вирішальне значення в нашому житті. Більше ніж зовнішній успіх, багатство чи слава, вони допомагають нам розрізняти радість і смуток, розвиток і застій, реалізацію та розчарування. Вони стимулюють нас і вимагають рефлексії щодо наших власних починань та реакцій. Вони ведуть нас до порогів емоцій і відкриттів. Якщо ми здатні долати ці пороги з відкритими очима, тоді стосунки можуть стати шляхом для своєрідного посвячення, яке переносить нас за межі нашої егоцентричної відокремленості у нові світи досвіду, що дають натхнення».

Що насправді відбувається в стосунках? Чому вони так сильно впливають на нас? Чому ми прагнемо відчуття приналежності до спільноти, але так агресивно стверджуємо свій індивідуалізм? Які ризики та переваги справжньої людської зустрічі? Спираючись на погляди психології, філософії, менеджменту та економіки, «Містерія зустрічі» досліджує ці питання з унікальної точки зору та пропонує розуміння та вказівки для розвитку здорових стосунків. Стів Бріо розробляє ефективні способи роботи з динамікою стосунків в особистому, громадському та бізнес-контекстах. Зустріч з іншою людиною, за його словами, є «пороговим досвідом». Кожен із нас — це незнайомий світ, і через зустріч ми стикаємося з проблемами розвитку, а також можливостями для глибокого розвитку особистості.

У цій захоплюючій книжці представлені новаторські ідеї для менеджерів, професіоналів, викладачів, комунікаторів і всіх, хто хоче покращити повсякденні стосунки.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стіва Бріо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Містерія зустрічі. Стосунки як шлях відкриття» Стіва Бріо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

38 переглядів