4
Моя, бо я так хочу

«Моя, бо я так хочу»
Адалін Черно, Ема Ноель

Про книгу «Моя, бо я так хочу» Адалін Черно

— Ти вийдеш заміж за Яковенка, інакше нам кінець, — приголомшує мене батько.

Я хочу заперечити, але не знаходжу слів, чудово знаючи, що вибору в мене немає.

Віктор Яковенко, справжній син свого батька, холодний, цинічний і жорстокий. Він забрав мене, як трофей, як вподобану іграшку, зруйнував моє життя і плани.

Тепер він — мій чоловік. Я ненавиджу його всім серцем і жадаю помсти. Але як помститися тому, хто не здатен на почуття?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Моя, бо я так хочу» Адалін Черно українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Моя, бо я так хочу» Адалін Черно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

81 переглядів