3
Твоя не на одну ніч

«Твоя не на одну ніч»
Адалін Черно, Ема Ноель

Про книгу «Твоя не на одну ніч» Адалін Черно

Він — друг сім’ї, дитяче захоплення, яке переросло в шалене кохання. Я для нього — молодша “сестричка”, яку потрібно оберігати. Я з цим мирюся, аж поки батько не вирішує видати мене заміж за іншого. Ризикнувши, я зваблюю коханого, аби позбутися цноти, яка так потрібна майбутньому чоловіку.
— Твій батько мене вб’є, — шепоче Артур за секунду до того, як жадібно вп’ястися поцілунком у мої губи.

Одна ніч. Одна шалена пристрасть. Одна таємниця на двох. Він думав, що зможе забути про те, що між нами сталося. Але наслідки тієї ночі з двома смужками на тесті забути не вийде.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Твоя не на одну ніч» Адалін Черно українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Твоя не на одну ніч» Адалін Черно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

63 переглядів