Моя за договором

«Моя за договором»
Катя Кірініна

Про книгу «Моя за договором» Каті Кірініної

— Жодного розлучення! — звучить категорично голос мого чоловіка. — Я ж казав, що проти.
— Подивимося, — спокійно відповідаю.
— Я розумію: ти нещодавно народила, гормони, післяпологова… Ти сама не своя, пташко. Охолонеш — і поговоримо.
Як у нього все просто.
— Кирило, я сказала: до тебе не повернуся. Змирись. Сім’ї більше нема.
Хочеться додати, що її ніколи й не було, але це нічого не дасть.
— Це ти зараз так думаєш, моя пташко, — шепоче мені в губи. — Забула, що ти моя за договором? Хочеш порушити умови угоди?

Ніколи не підписуйте шлюбну угоду, чуєте? Інакше опинитесь у такій же пастці, як я. Після зради чоловіка я повинна чекати цілий рік, щоб розлучитися. Триста шістдесят днів, щоб стати вільною. Якщо порушу договір — він забере у мене сина.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Моя за договором» Каті Кірініної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Моя за договором» Каті Кірініної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

23 переглядів