Новинка
Контракт на наречену

«Контракт на наречену»
Iрина Давидова

Про книгу «Контракт на наречену» Iрини Давидової

― Ми з твоїм батьком уклали контракт. Тепер ти моя наречена.
Мене ніби під дих вдарили, і я опустилася в крісло, відчуваючи, як ноги зрадницьки затремтіли.

― Про що мова? Який контракт? У мене навчання, і хлопець…
― Хлопець? ― різко перебив він, зиркнувши в мене незадоволеним поглядом, і тут же продовжив: ― Який жодного разу до тебе не доторкнувся. Або ти хочеш сказати, що порушила обіцянку, дану батькові?

― Ні, ― ледь помітно похитала головою, заламуючи пальці та не знаючи, як вгамувати своє тремтіння.
― Ось і чудово, дівчинка, ― він присів поруч навпочіпки, і схопивши мене за підборіддя, змусив подивитися в його очі: ― тому, що тепер ти належиш мені. Ти, і твоє тіло.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Контракт на наречену» Iрини Давидової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Контракт на наречену» Iрини Давидової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

179 переглядів